Cilt Bakımı

Cilt Bakımı

Antalya Cilt Bakımı her bireyin cildine uygulaması gereken bir bakımdır. Hem sağlıklı olmak hem de estetik bir görüntüye sahip olmak için çok önemlidir. Cilt temizliğinize önem vermek cildimizin ileriki yaşlarda kırışmasını önemli ölçüde azaltacağı bilimsel deneyler sonucu kanıtlanmıştır. Cilt Bakımınızı düzenli şekilde yapmanızın nedeni aslında sizin sağlığınız ve yaşam kalitenizi daha üst seviyelere çıkarmanız için kolay ve pratik bir yöntemdir.

 Cildimizi olumsuz şekilde etkileyen birçok faktör vardır. Bunların başında güzel görünmek için her gün uyguladığımız makyaj, konusu ne olursa olsun stres yaşadığımız anlar, sigara gibi kötü alışkanlıklar, vücudumuza orantısız bir şekilde gelen ultraviyole ışınları, dengesiz beslenme ve hava değişimleri gibi olaylar gelmektedir.  Tüm bu yazdığımız etkenler yaşımız genç olsa bile yüzümüzü solgun göstermesine neden olmaktadır.

 Sağlıklı bir cilt parlak ve canlı olur. Bu yüzden yaşınız ne olursa olsun cildinizi temizlemeli ve gerekli bakımı yapmanız gerekir. Antalya güzellik salonu olarak bu önemli konuyu bildiğimiz için sizlere Antalya Cilt Bakımı uygulamasında yardımcı olmaktayız. Güzellik salonumuzda her cilt tipini ve özelliklerine uygun insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde hazırlanmış cilt bakım maskeleri, tonikleri ve peeling uygulamalarımız mevcuttur. Cildiniz ne kadar canlı ve parlak ise sizler de o kadar sağlıklısınız demektir.

 Biz bu ilkeyi amaç edindiğimiz için sizler için en sağlıklı en kaliteli yöntemlerle sizlere cilt bakım hizmetimizi sunmaktayız. Her insanın cildi aynı değildir. Bu yüzden ilk önce cilt analizi yaptırarak cilt tipinizi öğrenip ona göre uygun bir temizleme ürünleri almanız gerekir.  Böylelikle cildinizin kuru, yağlı, ya da hassas olduğunu öğrenip bu şekilde doğru ürün kullanabilirsiniz. Uygun temizleme ürünlerini alıp her gün evde kendiniz yapabilirsiniz.  Bunun dışında tam bir cilt bakımı için ayda bir kere cilt bakım merkezine gidip genel bakım yaptırabilirsiniz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ


ZİYARETÇİ DEFTERİ

site de yenilenmiş
hayırlı olsun, çok hoş oolmuş:))

hatice 10 Aralık 2017

sade, temiz, mütevazi bir salon...
ama asıl önemli olan şey işlevi tabi.
rukiye hanım bu işin ehli, kime nasıl bir uygulama yapacağını bilen, sonuç odaklı çalışan bir uzman.
ben çok memnun kaldım ve tüylerimden kurtuldum. bayanlara burayı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
ayrıca rukiye hanıma teşekkür ederim.

zehra 9 Aralık 2017

iyiki varsın rukiye abla
seni çok seviyorum.

sena dağ 5 Aralık 2017

arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım benim için sonuç almış biri önemliydi.ve şimdi bende iki öğretmen arkadaşımı tanıştırdım.rukiye abla özverili ve güleryüzlülüğüyle bazen bir abla bazen akıl danıştığım bir dost ve tabi ki en güzel güzellk uzmanımız teşekkürler ablacım seni çok seviyorz

Nuray Göcek 25 Kasım 2017

lazer epilasyonla ilgili araştırma yaparken rastlayıp önce telden arayıp bilgi aldım.sonra ziyarte edip yüzyüze görüştüm.tuana güzellik Rukiye hanım görüştüğüm 5. merkezdi.rukiye hanımla görüştükten sonra görüşmek istediğim diğer 4 merkezle daha görüşüp karar vereceğimi söyleyerek ayrıldım.dışarı çıktığım da başka bir yerle daha görüşmek istemediğimi farkettim.ve Rukiye hanımı rayıp başlamak istediğimi söyledim ve randevu oluşturdum.şu an 3. seansım uygulandı.samimiyeti ve profesyonelliğiyle Rukiye hanıö iyi ki sizi tanıdım teşekkürler..

Duygu özmen 25 Kasım 2017

valla bayanlar...
tabi herkes gibi bende tedirgindim önceden. acaba zararı olur mu, bir yerim yanar mı, kandırıl mıyım vs...
bayağı araştırdım ve tuanaya geldim. Rukiye hanımla tanıştım. beni çok çabuk ikna etti. zaten gelirseniz görürsünüz. çok tatlı bir bayan. epilasyona başladık ve yaklaşık 10 sean sonra epey bir başarı sağladık.
Rukiye hanım güvenilir, işinde uzman ve çok sevecen bir kadın. şiddetle tavsiye ederim.

fatma ceylan 3 Kasım 2017

selam rukiye abla:))
ben sadece seni çok sevdiğimi ve beni pürüzsüz bir cilde kavuşturduğun için teşekkür etmek istediğimi söylemek için yazdım.
canım ablam sen çok sağol:))

dilan kaya 20 Eylül 2017

dördüncü seansımdan çıktım.
şimdiden tüylerimin yarısından fazlasından kurtulmuş gibiyim.
bu gidişle bir kaç seansta biter inşallah.
bu kadarnı beklemiyordum doğrusu.
çok mutluyum. teşekkürler.

sultan 27 Haziran 2017

Biz kadınların güvenerek gidebileceği bir epilasyon salonu.
Kendinizi Rukiye hanıma bırakın, gerisini o halleder.

şenay yılmaz 10 Mayıs 2017

10 seansta sonuca ulaştım ve kıllarımdan kurtuldum.
teşekkür ederim.

Ayşegül 19 Şubat 2017

sıcak bir işletme
rukiye hanım size gerekli bilgileri veriyor ve endişelerinizi gideriyor.
sonrası sabırla her ay zamanında seanslarınıza gelerek sonuca ulaşmak.
bu kadar işte:))
teşekkürler Tuana...

Ayla Akın 15 Ekim 2016

Lazer epilasyona geliyorum.Gelmeden önce bende çok araştırmıştım hatta bu sitedeki yorumları okudum ve abartı bulmuştum,buraya gelince anladım.Rukiye hanımın pozitif enerjisi,işine hakimiyeti,sabrı,insancıllığı mükemmel.Diğer merkezler 10 seanstan fazla yapmıyorlar biter diye.Ama herkesin vücut yapısı farklı 10 seansta bitmeyebiliyor işte Tuana bitirme garantisi veriyor,artık kaç seans sürerse.Daha önce bitmek üzereydi fakat hamile kaldım bıraktık.Tekrar başlayana kadar tüyler yine çıktı.Şu an devam ediyorum 13. seansı geçti fakat bitirmeden bırakmıyorlar :) Tuana parasal kaygı gütmüyor müşteri memnuniyeti ön planda.Artık her ihtiyacım için gelebilecek sıcacık bi salonum oldu.Kimse pahalı salonlara aldanmasın ben çok araştırdım, uygun fiyata herkes Tuanaya gözükapalı gelebilir.Farkı benim gibi görünce anlar.Ve bu işletme sakın Rukiye hanımı kaybetmesin :) :D

Nur 24 Mart 2016

Lazer epilasyona geliyorum.Gelmeden önce bende çok araştırmıştım hatta bu sitedeki yorumları okudum ve abartı bulmuştum,buraya gelince anladım.Rukiye hanımın pozitif enerjisi,işine hakimiyeti,sabrı,insancıllığı mükemmel.Diğer merkezler 10 seanstan fazla yapmıyorlar biter diye.Ama herkesin vücut yapısı farklı 10 seansta bitmeyebiliyor işte Tuana bitirme garantisi veriyor,artık kaç seans sürerse.Daha önce bitmek üzereydi fakat hamile kaldım bıraktık.Tekrar başlayana kadar tüyler yine çıktı.Şu an devam ediyorum 13. seansı geçti fakat bitirmeden bırakmıyorlar :) Tuana parasal kaygı gütmüyor müşteri memnuniyeti ön planda.Artık her ihtiyacım için gelebilecek sıcacık bi salonum oldu.Kimse pahalı salonlara aldanmasın ben çok araştırdım, uygun fiyata herkes Tuanaya gözükapalı gelebilir.Farkı benim gibi görünce anlar.Ve bu işletme sakın Rukiye hanımı kaybetmesin :)

Feray Kocadurmuş 23 Mart 2016